Projekty - Občianske stavby

Tak ako sú bytové stavby a rodninné domy najrozmanitejšia oblasť, tak sú občianske stavby najvačšou výzvou pre architekta. Ide predsa o objekty zpravidla vačších rozmerov, ale hlavne slúžia pre a navštevuje ich najväčšie množstvo ľudí. V tejto oblasti máme niekoľko realizácii, ale aj rozpracované resp. pripravené projekty.

TEAM


Spojte sa s kvalitným partnerom vo svete architektúry, ktorý uplatňuje nové trendy a technológie, avšak rešpektuje tradičné hodnoty.

NÍZKOENERGETICKÉ STAVBY


Energetická efektívnosť sa čoraz častejšie spomína aj v súvislosti s individuálnou výstavbou. Nízkoenergetický a pasívny dom by sa mali v blízkej budúcnosti stať samozrejmosťou, ktorá prinesie komfortné bývanie bez štandardného vykurovania a závislosti na dodávke energie od externých dodávateľov. Napriek tomu užívateľ v ňom bude pociťovať tepelný komfort bez vysokých účtov za prevádzku.

PROJEKTY


Požiadavky na architektonické a priestorové riešenie objektov sú rozmanité a individuálne, závisia od množstva daností, najmä od funkcie objektu a prostredia.