Team

Sme ateliér, ktorí ponúka kvalitné riešenia pre každý priestor a vytvárame hodnoty prostredia pre život jednotlivcov. Chcete stavať dom, firmu, výrobný závod,...? Chcete rekonštruovať byt, dom, kancelárie, priemyselnú halu,...? Ako sa rozhodnúť medzi viacerými názormi na daný problém? Ktoré riešenie je to správne?


Spojte sa s kvalitným partnerom vo svete architektúry. S dynamickým flexibilným tímom, ktorý uplatňuje nové trendy a technológie, no pritom však rešpektuje tradičné hodnoty a má dlhoročné skúsenosti. Vypracujeme všetky stupne projektovej dokumentácie od štúdie až po realizačný projekt.


Pre nás je veľmi dôležitá spolupráca s Vami, zohľadňovanie Vašich názorov a predstáv o bývaní, riadení firmy či výroby... Naše stavby nie sú len architektonicky kvalitné, ale aj energeticky úsporné, čím šetríte na prevádzke budovy a zvyšujete návratnosť nákladov. Potrebujete poradiť ako postupovať pri realizácií Vášho zámeru alebo cenovú ponuku, či viac informácií o našich službách? Neváhajte nás kontaktovať.

Igor Gerdenich

Senior architekt

Igor Gerdenich st.

Senior architekt

Lívia Búliková

Architekt

Kinga Čizmadiová

Architekt

Martin Kubica

Stavebný inžinier

Michal Grec

Statik

TEAM


Spojte sa s kvalitným partnerom vo svete architektúry, ktorý uplatňuje nové trendy a technológie, avšak rešpektuje tradičné hodnoty.

NÍZKOENERGETICKÉ STAVBY


Energetická efektívnosť sa čoraz častejšie spomína aj v súvislosti s individuálnou výstavbou. Nízkoenergetický a pasívny dom by sa mali v blízkej budúcnosti stať samozrejmosťou, ktorá prinesie komfortné bývanie bez štandardného vykurovania a závislosti na dodávke energie od externých dodávateľov. Napriek tomu užívateľ v ňom bude pociťovať tepelný komfort bez vysokých účtov za prevádzku.

PROJEKTY


Požiadavky na architektonické a priestorové riešenie objektov sú rozmanité a individuálne, závisia od množstva daností, najmä od funkcie objektu a prostredia.